Kompresory i sprężarki powietrza
firma Unigoods w Stargardzie Szczecińskim

Poznaj dystrybutora solidnego sprzętu

Firma P.U.H. Unigoods zapoczątkowała swoją działalność w 1991 roku w Stargardzie Szczecińskim, a już po dwóch latach zostaliśmy przedstawicielem uznanego na rynku włoskiego przedsiębiorstwa Ceccato Aria Compressa S.p.A. Obecnie jest to czołowy producent i dystrybutor sprężarek specjalistycznych i innych modeli sprężarek powietrza nie tylko na rynku włoskim, ale także europejskim. Dzięki takiej współpracy, możemy proponować klientom części zamienne Ceccato, a także profesjonalnie świadczone usługi na przykład serwisu kompresorów, czy ogólnie serwisu Ceccato. Dzięki wieloletniej działalności utworzyliśmy kilka punktów partnerskich firmy na terenie całej Polski.

Proponujemy przede wszystkim kompresory powietrza na sprzedaż. Wśród proponowanych rozwiązań znajdują się między innymi kompresory śrubowe i kompresory tłokowe, oraz kompresory specjalistyczne, dedykowane do niestandardowych zastosowań. Na chwilę obecną firma Ceccato, której ofertę udostępniamy w naszym przedsiębiorstwie, dostarcza przez firmę Unigoods moduły Atlas Copco, powszechnie cenione przez wzgląd na swoją wytrzymałość oraz długi okres niezawodnego działania. Ponadto w naszym asortymencie znaleźć można armaturę do zbiorników powietrza, osuszacz powietrza do kompresora oraz specjalne filtry do sprężarek jako rozwiązania uzdatniające.

Pozostała część ekspozycji

Obok oferty sprzedażowej istotnym elementem działalności naszej firmy jest serwis kompresorów (nazywany czasem serwisem sprężarek).

Firma Unigoods zapewnia fachową pomoc przez 24h na dobę. Dojeżdżamy do miejsca awarii w przeciągu maksymalnie 48 godzin. Dysponujemy częściami zamiennymi do sprężarek, które są niezbędne do przeprowadzenia najbardziej podstawowych napraw. Ponadto umożliwiamy naprawę sprężarek śrubowych do 15 dni roboczych od momentu zgłoszenia.

Podejmujemy się również remontów urządzeń po długich przebiegach. Usługę realizujemy sprawnie, szanując czas i pieniądze naszych klientów. Na czas wykonywanych czynności zapewniamy urządzenia zastępcze.

Zapraszamy do współpracy
Ryszard Kryński i Waldemar Kryński